Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok hirtelen azzal...

Miért álmodok hirtelen azzal a töritanárnőmmel, aki idestova már 10 éve tanított?

Figyelt kérdés
Gyönyörű nő volt, fiatal, szerette mindenki, mert ezeken túl normális és kiváló tanár is egyben. A hatttalmas, de formás mellei mellett nehéz volt szó nélkül elmenni - gondolatban annál könnyebb :-) Angolt is tanított és miután abban nagyon jó voltam, kiemelt kedvenc voltam. Na és most így 10 év távlatában azt álmodom, hogy BÁRMIT megtesz, hogy feleségül vegyem, mindent pillanatot úgy alakit, hogy világossá váljon előttem: a válasza igen lenne. Ebben az álomban eleinte teljesen érdektelen volt felém, de aztán megtört a jég. Barátnőm van, lassan már 4 éve vagyunk együtt, de ez most teljesen felkavart, mert anno én is odáig voltam érte. Persze már akkor férje volt, tehát esélytelen lett volna, de a gondolat, hogy mi az ágyban, meg a satöbbi, az mindig ott lebegett a gondolataimban.
2011. máj. 27. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Keresd meg, hátha akar tőled valamit.
2011. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van barátnőd, akkor hagyd rá. A tudatalattidban kavarognak a raktározott emlékek, és most ép ez tört fel az álmodban, az RAJTAD múlik, hogy milyen jelentőséget tulajdonítasz neki. A tanárnőnek férje van, és mivel csak tanárként ismerted, valószínűleg egy félig-meddig kitalált személyiséget társítottál hozzá. A barátnőd meg mint hús-vér ember melletted van 4 éve :)
2011. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj na most melyiket is válasszam? :D
2011. máj. 27. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Most akarja megtaníttatni veled amit az isiben nem sikerűlt !


Szegény, különben nem mehet a mannybe :D

2011. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!