Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom, és...

Mit jelenthet ez az álmom, és miért válthat ki ilyen mély érzéseket azóta is?

Figyelt kérdés

Pár hete álmodtam ezt, de annyira elevenen élnek még most is bennem a képek, hogy ez furcsa, továbbá azóta más álomra nem is emlékszem.

Ezt álmodtam:

Mentem az egyik város utcáján, és a tömegben tőlem távolabb, előttem haladva egy pillanatra megpillantottam egy olyan ismerősömet, akivel már 8-9 éve nem találkoztam, semmi hírt se hallottam róla. Az álmomban próbáltam kommunikálni, vagyis utána szóltam, hangosan mondva a nevét. De ő észrevételem szerint nem hallotta meg, így nem sikerült kapcsolatba lépnem vele. Majd hirtelen, ahogy feltűnt, ugyanúgy tűnt is el. Amikor felébredtem, könnyes volt a szemem is. Örömöt éreztem azért, hogy "láthattam", ugyanakkor szomorú voltam, hogy nem beszélhettem vele, pedig annyira akartam.


Ez már akkor mély nyomot hagyott bennem érzelmileg, mint emberben. De próbáltam elhesegetni azokat az érzéseket, Viszont napok múltával egyre csak erősödő hiányérzet jelentkezik nálam, ami azóta is tart.


Mire utalhat mindez? Korábban is jóban voltunk, csak az élet úgy hozta, hogy más utakon kellett tovább mennünk. Most pedig itt van ez az álmom és a szűnni nem akaró, hanem inkább erősödő hiányérzet bennem. Illetve az az érzés van bennem, hogy megkeressem a valóságban is.


Mire utalhat mindez? Mi ez?


2011. máj. 15. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez arra utal,hogy te akarnád,de ő már nem.

Úgytűnik tudod kiről van szó,ne erőltesd ha elágazáshoz értetek,fogadd el ezt és engedd el!Ez bizony idő és lesznek még álmaid vele...

2011. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert látni szeretnéd. Ha van rá lehetőséged keresd meg, hívd fel telefonon. (habár gondolom megvan az oka, hogy miért nem találkoztok, szóval nem kell erőltetni)
2011. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Annak, hogy eddig nem találkoztunk, csupán annyi az oka, hogy egészen más irányba, helyre sodort minket az élet. DE barátokként váltunk el, tehát nem azért, mert a baráti kapcsolatunk romlott volna meg.


Egyébként időközben kerestem, amin meglepődött, hogy a semmiből hirtelen felbukkanok, de ő is örült a telefonos beszélgetésnek, ahogy észrevettem.


Egyelőre személyesen még nem találkoztunk újra, a távolság miatt. De legalább már ilyen formában tudtunk kommunikálni, és ez egy picit enyhített a hiányérzetemen, bár nem sokat. :)

2011. máj. 15. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
egy kérdés: szerelmes voltál belé?
2011. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam szerelmes, és ez kizárt dolog is. Nem preferálom az azonosak közötti kapcsolatot, sőt. :)
2011. máj. 21. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor, lehet ugye hogy az ember hiányzik, vagy esetleg az a szakasza az életednek amikor vele jóban voltál, az az életérzés.
2011. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!