Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent azt álmodni, hogy...

Mit jelent azt álmodni, hogy a saját fülemet eszem?

Figyelt kérdés

Álmomban nem volt borzalmas meg furcsa se, de így visszagondolva wááá... :S:S Így mentem az utcán, tépkedtem belőle ilyen nagy darabokat (nem fájt, semmitse éreztem) és ettem meg :S És mikor az egyik már elfogyott, elkezdtem enni a másikat :S:S De még az ízét is éreztem :S


Mielőtt valaki meggyanúsítana, nem nézek idiótaságokat a TV-ben, amikben ilyen szerepelhetnének... Ja, és nem kamu...


2011. máj. 2. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye, én néha arról álmodozom h lesz*pom magam xD
2011. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez most nem gúnyolódás, de nem lehet, hogy nagyon éhes voltál?
2011. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Izét is érezted. :/ Milyen volt? :D
2011. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:-) Biztos, hogy nem voltam éhes, mert nagyon sokat ettem tegnap, a majálison vettünk sok-sok édességet


hát ilyen undorító, mint valami dohos, megkeményedett disznózsír... (nem ettem még olyat :D de valami ilyesmi lehet...)

2011. máj. 2. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor pont ez volt a baj... mert ha lefekvés elött össze-vissza eszünk akkor furcsákat fogunk álmodni
2011. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem lefekvés előtt ettem :) De amúgy ez rám nincs hatással
2011. máj. 3. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
fülzsíros kenyérre vágysz, csak ezt jelentheti. : D
2011. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!