Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet? :DDD

Matekid kérdése:

Ez az álom mit jelenthet? :DDD

Figyelt kérdés

Tudom h hülyén hangzik de lécci help, elöször irok ide és valszeg utoljára:

Tegnap este azt álmodtam hogy egy Pfizer cégtől (ismerem a céget) egy üzletben ajánlották egy "aysra" vagy valami ilyesmi volt a neve,kék dobozban lévő agyserkentőt, teljesen biztonságos és 10 perc után eufóriát okoz, és növeli a szellemi teljesitményet, meg biztonságos és azért ajánlották mert nagyon jó voltam matematikábol és egy versenyre készültem, és volt egy kis doboz az is sárga doboz volt, ugyanaz a szer volt csak valószinüleg erősebb és veszélyesebb.

tudom h ez hülyén hangzik de hlep, ez mit jelent?:DD

13/F


2011. ápr. 30. 23:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a fogalmazásomra és "gépi hejesirásra" kitérő cuccokat nem kérek mert leszarom.
2011. ápr. 30. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy haldoklik a hörcsögöd.
2011. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán azért, mert ha a való életben tényleg versenyre készültél, a tudatalattidban szeretted volna ezt bebiztosítani. Azt akarod, hogy sikeres legyél, és sikerüljön a verseny. Semmi rosszat nem jelent:)
2011. máj. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:55

Neked igazad van, zöldpacsi :)

2011. máj. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!