Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottszállító vonattal...

Halottszállító vonattal álmodtam! Mit jelent?

Figyelt kérdés

Nagyon valósághű és szines volt az álmom.

Felülről láttam a vonatot (azt nem tudom, hogy hídon álltam vagy csak "lebegtem")

alattam ment a vonat amin nyitott koporsók voltak. Minden halottat jól láttam :(

Volt ott idős néni fekete ruhában, fiatal hason fekvő ejtőernyős (hátán az ejtőernyővel)

Volt aki koporsóban feküst, volt aki csak egy "dobozban"

Ezek a dobozok fura alakúak voltak és piros vagy zöld filc szerű anyagból voltak bevonva.


Nagyon szines, élénk és valósághű álom volt.

Nem volt mostanában haláleset a környezetemben.

Egy 2 gyermekes anyuka vagyok aki most várja a 3. babáját.

Novemberben volt egy spontán vetélésem amit nem igazán tudtam feldolgozni (9 hetes terhesség volt)

Lehet, hogy ennek a vetélésnek van köze az álomhoz?


Kérlek Titeket, hogy csak akkor írjatok, ha tényleg tudjátok, hogy mit jelenthet az álmom. Ne ijesszetek meg!

:(

Így is sokszor eszembe jut nappal is :(

Nagyon rossz volt (bár a halottak nem voltak torzak, véresek stb...)


Köszönöm!


2011. ápr. 24. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A régi öregek szerint: halottal álmodni (nagymama) = esőt jelent. Ami azt illeti, az elkövetkező napokra igérik is.


A cigánykártya szerint a halál lapja nagyon sok esetben az elválást, megszakítást, valaminek a végét jelenti.


Nézd meg! Mikor tetted fel a kérdést? = 00,00 perckor. Egy új nap kezdete = egy új élet kezdete! Minden, ami volt eddig az életedben, a múltnak az a része, mely az elmúlás, a halál fogalmával kapcsolódott eddig hozzád, annak már vége = elvitte a vonat.

Egy új nap, új élet, sok-sok új csodával, szépséggel, élettel és örömmel kezdődik neked 00,01 perckor!!

2011. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Látszólag más: Az én hitem szerint, mielőtt leszületünk, odafent mi magunk írjuk meg életünk "nagykönyvét". Kiválasztjuk a helyszínt, ahol élni fogunk, barátokat, szakmát, stb. és kiválasztjuk a szüleinket is! Megírjuk előre életünk fontosabb eseményeit, szövetséget kötünk más "lelkekkel", hogy ki mikor, milyen célból jelenik majd meg életünkben, és milyen fontosabb események fognak történni.

A fogantatástól kezdve születésünk után 6 hónapig terjedő időszakban bármikor "visszamehetünk", ha úgy érezzük, hogy túl keményre sikerült a tervünk, és módosíthatunk, könnyíthetünk rajta.

2011. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, elküldtem, pedig még nincs vége. Folytatom:

A babád sem tett mást novemberben, csak "visszament" egy kicsit korrigálni.


Akit most vársz, lélekben ugyanaz a baba, mostmár valóban készen áll a megszületésre! Tudd, hogy a korábbi események csak ennek tudható be, és tudd, hogy nagyon sok örömben és boldogságban lesz részetek.


Minden ami eddig volt, annak már vége (elvitte a vonat), ettől kezdve csak a szép, a jó, az öröm és a boldogság vár rád. Egy új idő: 00,01-től kezdve.


Kívánok neked minden szépet és jót! Erre gondolj, és meglátod, ez így is lesz!

2011. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ilyen élet-előtti dolgokban, de amit az előttem író írt nagyon tetszik. Honnan szedted, te találtad ki? Az pedig hogyan lehet, hogy én írom meg a sorsom, de most már nem emlékszem rá?


Kedves kérdező!

Sajnálom, hogy ilyet kellett álmodnod, a picibabádat is nagyon sajnálom, viszont azt tudnod kell, hogy az álmoknak kevéssé van természetfeletti jelentése, sokkal inkább az agyad kalauzol éjszaka a ki nem mondott, meg nem élt gondolataid között. Nyilvánvaló számomra, hogy a halottak a picid miatt voltak ott, de mivel egy vonaton voltak, így úgy érzem, hogy az agyad próbál túljutni a problémán. Azt írtad, hogy a vonat felett lebegtél, tehát nem voltál a vonaton, nem a "halottakkal voltál".

Tény, hogy az agy néha mást tesz, mint amit a lelkünk parancsol, fő funkciója a létfenntartás, amivel az állandó gyötrődés nem egyeztethető össze. Szerintem próbálj megnyugodni, ez egy jel volt az agyadtól, hogy megpróbál túllépni a múlton.

Sok szerencsét a kisbabához!

2011. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Egyrészt a buddhista vallás szerint a "karma" = kerék, mely az egymást követő életek sorát vallja és tanítja. De nem azért, hogy félelmet keltsen bennünk, (bűn és büntetés) hanem hogy tudatosabban figyeljünk oda az "itt és most" jelen pillanatban történt események és cselekedeteink fontosságára, mert attól függ a jövőnk minősége.

Másrészt a nyugati hit szerint is létezik a mondás, miszerint "ami a nagykönyvben meg van írva", de a legtöbb ember úgy hiszi, hogy abban valaki más rótta ránk az abban szereplő "megpróbáltatásokat".


Lee Caroll által közzétett "Kryon-sorozat"-ban olvastam először arról, hogy tulajdonképpen mi magunk = a lelkünk az, aki megírja a következő leszületésünk során megélendő élet fontosabb eseményeit, tanulva az előzőben elkövetett hibáinkból, tévedéseinkből. Ismét lehetőséget szeretnénk magunknak biztosítani arra, hogy ugyanazt az élethelyzetet megélve, sikerüljön helyes döntéssel, helyesen cselekedve, jól megoldani.


És tulajdonképpen ez egybehangzik a buddhista tanítással, mely szerint az egyik életben elkövetett tévedéseink, hibáink "visszaköszönnek" a következő életünkben, de nem büntetésként, hanem lehetőségként.

Állítólag amikor odafent vagyunk, mindent tisztán, világosan látunk, és minden egyszerűnek tűnik. Leszületésünk után ez az ismeret lezáródik tudatunk előtt éppen azért, hogy az adott pillanatban érzéseinkre, lelkünk mélyére figyelve, csak önmagunkra támaszkodva találjunk rá a helyes megoldásra.

2011. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:01



hát ezt azért se hiszem mert akkor mindenki szépre irná...és senki se akarna afrikába éhenhalni 4 évesen, hanem visszamenni korrigálni... -.-"

2011. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!