Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már egy éve van barátom és...

Már egy éve van barátom és szeretnék vele lefeküdni, és mindig azt álmodom, hogy a tenisz edzőmmel kefélek. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert már nagyon kívánod a barátod, de mivel elutasít, így tudat alatt a vágyaidat átülteted egy másik férfi képére.

Ez egyszerű pszhicolóhia, semmi köze az ezotériához :)

2011. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
óó.. meglehet.. minden esetre köszönöm :D
2011. ápr. 21. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
itt gondok vannak. mi az hogy a barátod elutasít?
2011. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ő nem vmi sexfüggő.. ő 18 én 20 :D
2011. ápr. 21. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elsőhöz. Tejóég hogy birod ki. Egy fiúnak 18 éves kora körűl kéne a csúcson lennie szex szempontjából. Az egészséges nők meg 20 éves koruk körül. Á csak pazaroljátok az időtöket. :D


No, az ember akkor álmodik ilyen sületlenségeket, ha valami nagyon foglalkoztatja/ valami problémája van/ valami hiányzik az életéből.

2011. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
majd beszélek vele.. köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 22. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazából a teniszedőddel kefélnél. Én azt mondom, próbáld meg.
2011. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Két dolog lehet. 1. az előttem szólónak igaza van, és előbb meg kellene győződnöd, hogy nem a tenisz-edződ-e az, akit igazából kívánsz. 2. Ugyan a barátodba vagy szerelmes, de a teniszedződ több szexuális élményt nyújtott neked, ezért ő mozgatja meg a tudatalattidat. (ezesetben az első válaszolónak lehet igaza). Am, nem biztos, hogy ha lefekszel a barátoddal, akkor már nem fogsz álmodni edzőkkel, villanyszerelőkkel, mentősökkel és tűzoltókkal. Az álmok már csak ilyenek. A lényeg: vagy szexelj orba-szájba, vagy annyit sportolj, hogy az ilyen irányú energiáid lecsillapodjanak. Azért jól gondold meg, hogy kivel fekszel le és kivel nem. Az is szar, ha esetleg szakítotok, és egy másik srác fekszik majd melletted, de te az előzőről álmodsz, mert az emlékek, azok emlékek. Ennyi. Remélem valamit segítettem. Egyébként kitartást!
2011. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2011. máj. 1. 16:12
 10/10 A kérdező kommentje:
asd
2011. nov. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!