Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt, és nagyon...

Furcsa álmom volt, és nagyon élethű. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az álom eleje elég zavaros,de valami olyasmi volt,hogy mindenki kocsival gurult lefele egy dombon,kivétel néhányan(ott voltam én is) aki biciklivel. Aztán megálltunk egy árokszélen,ahonnan zombik jöttek elő. Itt volt egy elég furcs dolog,mert először a dombon lecsúszni tanítottak meg,de aztán agresszivak lettek,és le akartak minket lőni.. Ezután van egy kiesés,és onnan tisztán emlékszem mindenre: Olyat "játszottunk" a barátokkal,családdal,hogy valaki kiállt,háttal,a vezető pedig egy másik embernek oda adott egy puskát,aki eldöntötte:mellé lő vagy nem. Én voltam az első,és lelőttek. Nagyon furcsa volt,hogy a szivem környékén tisztán éreztem,hogy átmegy agolyó,de nem hallatzm meg. Csak nyomást éreztem. Álltalában ilyenkor mindig felébredek,de most nem ébredtem.Elvileg meghalltam,innen nem emlékszem semmire,csak amiról háromnegyed hétkor felkeltem.
2011. ápr. 20. 21:21
 1/1 anonim válasza:

Ne egyél lefekvés elött mert a tested megterheled vele,az agyad átvált a kellemes álom vetitésről a gyilkos zombis dögölj meg álmokra bosszúból amivel fölöslegesen leterhelted,amig te pihensz.


Ennyi

2011. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!