Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az ha nagyon...

Mit jelenthet az ha nagyon sokszor álmodom nagy vízzel?

Figyelt kérdés
Olyan helyeken is víz van ahol nem szokott lenni, pl. lakásban vagy parkolóban, de van hogy én vagyok a vízben, van hogy csak messzíről látom a nagy vízet, van amikor egyenesen keresem és oda akarok menni egy tengerpartra ami általába olyankor nagyon sivár és tele van szeméttel, vagy teljesen hülye helyeken van pl. aluljáróban. Egyébként nem szeretem a vízet, (nem a fürdést hanem a tengert vagy tavakat) gyűlölöm benne a halakat meg félek tőle, még a hajó látványát se szeretem...
2011. ápr. 12. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok víz azt jelenti, hogy az érzelmeid rángatnak, és nem gondolod végig, a tetteidet.
2011. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyengeség, tehetetlenség, nem tud majd ellenállni az egyre fokozódó nyomásnak. Érzelmei áradása fenyegeti. Gátakat kell építenie, és ugyanakkor ügyelnie kell, nehogy teljesen megsemmisítse ezeket az érzelmeket. Ha csónakot talált, magaslatra menekült: józan esze meg fogja óvni a bajban. Az ár levonulása után termékenysége kerül elõtérbe. Döntse el, kit venne szívesen a bárkájába, amellyel megmenekülhetnek. Ne vigyen magával sok embert, tárgyat, mert hajója kicsiny. Ha józanul irányítja a bárkát, megpillantja az ígéretes szárazföldet.
2011. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én gumimatracra másztam... :-) :-S
2011. ápr. 12. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
pisilned kell
2011. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!