Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az jelent valamit, hogy...

Az jelent valamit, hogy napközben arról fantáziálok, hogy egy tábornok vagyok a katonaságnál és ott én irányítok és élvezem a hatalmat? 14/L

Figyelt kérdés
Tudom, h tiszta h*lye vagyok, mert más egy fiúról fantáziál vagy hogy milyen jó élete lesz én meg ilyen baromságokat...
2011. ápr. 11. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent, egyszerűen te erről szeretsz fantáziálni.
2011. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt jelenti, hogy vágysz a hatalomra.

Ha tudnád, hogy én miről fantáziálok..., de érdekes módon nagyon beleélem magam, néha órán a padban ülve emiatt elvigyorodok, vagy máskor ugrok egyet, sőt otthon fel-alá szaladgálok a szobámban, szintén ugrálok, az adrenalin- szintem nagyon felmegy. :) Nem tudom, hogy miért van ez.

18/F

2011. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Játssz stratégiai játékokkal, azt jelenti
2011. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
Annyit, hogy ez indítja be a fantáziád.
2011. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jaj nem vagy hülye! Én arról fantáziálok óra közben, hogy Jared Leto bandájának 30STM-nek fontos része vagyok mégpedig a managerük. És egy csomó koncertet adnak és én is ott vagyok velük mint barát. És egy csomót gondolkozom rajta vajon mi jár Jared fejében! :) Na ez, tényleg hülyeség! Szerintem se jelent semmit! Ez olyan szerintem mint az én fantáziám élvezetből gondolkodsz rajta! :)

13/L

2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nekem meg saját kiépítettvilágom van.: Egy MP Shop nevű vállalatnál dolgozom, ahol a Black Ops tíz tagú mesterkatona csapattagja vok, hétvégenként. Amikor meg hétközbe van, megy a buli, és én vagyok a középpontban mint DJ. Van egy barátnő és 19 éves, én meg 22. Am. elmesélhetném, sőt könyvet is írhatnék erről az álmodozásról. Kb. 2 éve kezdtem el, és esténként folyamatosan tovább viszem a "történetet". :D Nem vok kicsit dilis? :DD 14/F
2011. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyikőtök sem dilis, tök jó hogy van saját világotok,lehet én is elkezdek majd egyet kiépíteni ráérős időmben

az a baj,hogy én nem tudom annyira beleélni magam és könnyen elkezdek mással foglalkozni

2011. ápr. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!