Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Eléggé felzaklatott...


Találkoztam egy meleg emberrel, aki elvitt az autójával egy helyre, ahol meleg fiúk és lányok ismerkedhettek egymással és egy idő után tudtam, hogy az az ember már nem akar onnan soha elengedni. Azon a helyen megismertem egy nagyon szép lányt és akkor tudatosult bennem, hogy nem is vagyok meleg és ezt neki is elmondtam és egymásba szerettünk.


Ő se mehetett el onnan valamiért, ezért megszöktünk, de elkezdtek minket üldözni és itt felébredtem.


2011. ápr. 3. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

hát szerintem vágysz a szerelemre,csak úgy érzed valami fogságban tart és ezért nem tudsz szerezni barátnőt,de megszöknél valakivel,csak lehet hogy ezt valaki nem akarja

bocsi ha nem érthető teljesen :D

2011. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!