Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig felébredek álmomból...

Mindig felébredek álmomból mielőtt történne valami szexuális, miért?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, még szűz lány, fél éve nincs már barátom. Sokszor a fizikai dolgok is nagyon hiányoznak, és álmomban is sokszor kerülök olyan helyzete, hogy fiúval vagyok,de mielőtt történhetne valami (legalább álmomban :D) mindig felébredek, és aztán már nem alszok vissza, és úgy már nem jó :S miért kerülök ki mindig ezekből a helyzetekből?
2011. márc. 21. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen álmom szokott lenni és én is felébredek mikor történne valami. Hogy mért azt én sem tudom de azt viszont tudom hogy milyen rossz pont akkor felébredni mikor lenne valami.
2011. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Tapasztalatom alapján a szervezeted úgy reagál mint mikor ébren vagy. Felhevült állapotban a több adrenalin és az izgalmi helyzet felébreszt. Sze* közben még sem aludhatsz el, vagy is fokozódik az agyi tevékenységed.

Ezért ébredsz fel.

2011. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

akkor sajnos álmomban sem élvezkedhetem xD

2011. márc. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!