Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az ilyen...

Mit jelentenek az ilyen élethű álmok?

Figyelt kérdés

Az álom lényegében lényegtelen, egy állatot láttam álmomban, vagyis remélem álmomban. Teljesen megmerevedett a testem, nem bírtam megmozdulni. 1x-1x arra ébredtem, hogy valami megnyalja az arcomat, odakaptam kinyitottam a szemem, és újra láttam az állatot tőlem pár méterre, a szobámban.

Amikor ezeket átéltem, abban a tudatban voltam, hogy ébren vagyok.

Mi okozza az ilyen éber álmokat, vagy nem is tudom minek nevezzem?! Mit jelenthetnek?


Köszönöm!

18/F


2011. márc. 21. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alvásparalízist éltél át. Nem nagyon tudom megmagyarázni, hogy mi az, de ha rákeresel, akkor biztos találsz olyat, amiből megérted.
2011. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így. Pont a múlt héten álmodtam, hogy egy állat néz fel az ágyam alól. Odarúgtam ijedtemben, majd felébredtem, de még mindig ott láttam. Akkor odacsaptam a karommal, erre eltűnt.


Nem jelent ez semmit, ne aggódj!Én is csak azt tudom mondani,amit az első hozzászóló. Ezek a dolgok elvileg elmúlnak 25-30 éves korodra.


21/L


off: Ha már mindketten ilyet álmodtunk, megkérdezhetem milyen állat volt? :)

2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
panda :-) a tiéd milyen?
2011. márc. 21. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokszor megkeres ugyanaz az állat, akkor lehet hogy therianthropy vagy. Nézz utána miaz
2011. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Az én álombéli állatom igazából nem létezik:


[link]


Álmomban is barna volt, csak ráncosabb :)


21/L

2011. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!