Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet azaz álomban ha...

Mit jelenthet azaz álomban ha valaki önkielégít? Én ezt álomodtam már többször is. Ma este is.25L

Figyelt kérdés
Nincsen barátom.
2011. márc. 17. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy szoktam álmodni, hogy fiú vagyok :S Mármint álmomban, igaziból lány vagyok.
2011. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: ilyet még nem is hallottam, h vk álmában másneműnek álmodja magát!

Amúgy nyilván azért álmodsz ilyet, mert nincs barátod, hiányzik a szex, és nem maszturbálsz, így a felgyülemlett szexuális vágynak valahogyan utat kell törnie, így álmodban meg is teszi, hiszen az álomban a tudat által elfojtott tudatalatti dolgok jönnek elő.

2011. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért álmodtad, mert ha nem alszol, akkor nem "mersz" önkielégíteni, vagy ha mersz is, már régen nem csináltad. Nincs ezzel semmi baj. Próbáld ki egyszer ébren is és utána már hátha eltűnik az álmaidból, vagy szerezz egy partnert és akkor nem kell sem álmodozni róla, sem csinálni magadnak. :)

28 f

2011. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre már megírtad a válaszodat. Nincs barátod, ezért álmodsz ilyent.

Amúgy meg: 25/F - összejövünk?

2011. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hÁT HA BEJÖVÖK neked...:-D
2011. márc. 17. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj valamit magadról...
2011. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valaki önkielégít?az önkielégítés az ha magadat elégíted ki nem az ha más...benne is van a szóban hogy ÖNkielégítés

ahhoz képest hogy 25 vagy...xd

2011. jún. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!