Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már ilyen álmotok? Mert...

Volt már ilyen álmotok? Mert nekem igen! És nagyon megdöbbentett. Szerintetek mi ennek a jelentése?

Figyelt kérdés

Az álmomból nem emlékszem csak annyira,hogy megláttam egy írtozatosan szép lányt,aki úgy elbűvölt hogy még a szivem is

elfelejtkezett dobogni.

Mire véljem ezt?

Mitt tegyek most???


2011. márc. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit tegyél? Sosem álmodtál még meglepő vagy furcsa dolgot?.. Egyél, ha éhes vagy, igyál, ha szomjas vagy.. Attól, hogy álmodban egy szép nőt láttál még nem fog felfordulni az életed..
2011. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt álombéli hűséges társam egy nagyon jó képű pasi:D Egyszerűen imádtam vele álmodni. Évek óta nem álmodtam vele:)majd elmúlik ne aggódj:)
2011. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 petya14 válasza:
most lehet h hülyének néztek de kb 17 éves lehettem amikor álmomban láttam én is egy nagyon szép lányt és évekig kerestem hogy ki lehet az mert olyan érzésem volt hogy én ismerem és 1 szer meg láttam 1 nagyon hasonló lányt és le blokkoltam de tényleg majdnem ugyan olyan volt
2011. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -pandy- válasza:
akkor nemsokára foltos lesz a lepedő... ;)
2011. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!