Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom rendszerességgel...

Miért álmodom rendszerességgel az exemmel?

Figyelt kérdés

Már kb 6 éve vége lett a kapcsolatomnak az exemmel, azóta már 4 éve van párom és nagyon szeretem. Mégis szinte 2-3 naponta álmodok a régi párommal, mégpedig azt hogy vele vagyok még akkor is ha van jelenleg valakim. Nem értem hogy miért lehet ez...


Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. márc. 1. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mert még mindig szeretted
2011. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze csak az utóbbi időben (kb fél éve) vannak ilyen álmaim....
2011. márc. 1. 23:30
 3/8 A kérdező kommentje:
nem gondolom h szeretném, hiszen jelenleg szerelmes vagyok a páromba :) meg egyébként is: nem is beszéltem vele jóformán azóta sem :S
2011. márc. 1. 23:31
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem beszéltél vele de attól még szeretted a tudatalattiban azért álmodsz róla.
2011. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mayarul foglalkoztat téed az exed. Mindig azt álmodunk ami minket érdekel
2011. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az álmok a tudattalannal állnak összefüggésben. sok dolog van amit elnyomtunk oda. És álmainkban előjönnek. Én is álmodom az exemmel.Furcsa ...
2011. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom kedves kérdező, de nem te vagy az egyetlen!

Tudod több éves boldog párkapcsolatban élők is szoktak álmodni a régi kedvessel, és ez teljesen normális!

Mivel egykor igen közzel volt hozzád, így ő is az életed része lett. Veled maradtak a közös élmények :) A részed, hozzád tartozik. Ő is hozzájárult ahhoz aki most vagy.


Szóval ez nem egyedülálló jelenség ez így normális. Én is szoktam olyan emberekkel álmodni, akik már nem részei az életemnek, de ennek nincs ezoterikus jelentősége :)


21/L

2011. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az álmok néha csalókák. Van olyan mikor csak az érzés a fontos, amit épen látsz az csak egy kép mely segítségével átélhetett azt az érzést. Viszont az is befolyásolhatja az álmokat, hogy mire gondolsz lefekvés előtt. És mivel ezt a kérdést feltetted elégé nagy a valószínűsége, hogy sokat rágódsz az álmodon. De én szerintem most nagyon szerelmes vagy az agyad meg kikapcsolt állapotában kicsit megviccel, de a lényeg az, hogy az érzés a fontos, amit most is érzel a párod iránt :)
2011. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!