Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy vásároltam ruhákat ahol kaptam visszajárót aztán elmentem egy gyógyszertárba (ha jól emlékszem az volt az). És ott kiderült, hogy amit a ruhásnál kaptam visszajárót (ezresek papírpénzbe), az hamis. Aztán egy általam gyakran látogattot plázába erültem (Pólus Center) ahol ott volt az unokatestvérem és elmeséltem neki a történetet. Aztmondta van egy ismerőse aki ezt a pénzt áttudja mosni, hogy ujra igazi legyen. Elég furcsán hangzott és megkérdeztem hogy hol van ez az ember. Erre fele van egy börtön és ott. Aztán felkelltem.


külső tényezők:

16 éves vagyok, fiú. Arra keltem, hogy fáj a fogam és melegem van. hamar elaludtam az este.


2011. febr. 26. 14:36
 1/1 anonim válasza:
Nem a saját utadat járod! Irigykedés, mások helyzetét mindig jobbnak ítéled a sajátodnál. Vágysz egy kis erőszakra, legalábbis határozottságra.
2011. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!