Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom, hogy új...

Gyakran álmodom, hogy új lakásba vagyok, látom a bútorokat. Mindig más-más lakásba költözök. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

miért kell mindenben jelentést keresni?

az álmok közben az agy gyárt magának emléket, az eddigi emlékek és a képzelet alapján

SEMMI MÁS VALÓSÁGALAPJA NINCS!!

2011. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A házat sokszor azonosítják az "én"-nel, az egoval. Jelentheti a változásokra való reagálást a saját életedben.
2011. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 emlya ***** válasza:
Mi májusban költöztünk el, és motanában jön ki rajtam, eddig egyáltalán nem, de most kb. 2 hónapja én i folyton költözök a családommmal, mindig máshová. És a régi ház is gyakori szereplője az álmaimnak.
2011. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma éjjel is azt álmodtam, hogy új lakásba költöztünk, de csak ideiglenesen. Szerintem azt jelentheti, hogy változtatni akarok az életemen, mert tényleg valamit muszáj változtatnom, mert így nem jó.
2011. febr. 26. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!