Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ha kétszer...

Jelent valamit ha kétszer megálmodtam, h exem meghal?

Figyelt kérdés
már május óta külön vagyunk,de egy ideig még tartottuk a kapcsolatot,már nem.két külömböző módon láttam álmomban a halálát és olyan eleven volt,h reggel gondolkoznom kellett mire rájöttem,csak álom.ez mit jelenthet?
2011. febr. 22. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazad adok az előttem szólónak nem kell mindent komolyan venni amit megálmodsz az csak álom semmi több, én is meg szoktam álmodni valamit nem 1-szer sem 2-szer és nem történik semmi a környezetemben ebből látszik hogy csak egy álom volt.
2011. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Álmodban takarékra teszed az agyad, hogy pihenhessen, és feldolgozhassa a nappali történéseket,az ingereket amik értek, jót, rosszat, feszültséget, idegességet, bánatot,boldogságot, sb.,mindig az jelenik meg álmunkban ami foglalkoztat minket, csak néha számunkra is érthetetlen formában, ez nem azt jelenti, hogy az álmod teljesülni fog, vagy hogy azt szeretnéd amit álmodsz, csak ezért mert többször is ugyanazt álmodod, gondolom, volt már más olyan álmod is ami többször ismétlődött, hogy üldöznek, vagy szakadékba zuhansz vagy vmi. ez csak annyit jelent hogy még foglalkoztat az exed, vagy mert aggódsz, vagy haragszol rá, vagy csak hiányzik, ezt már neked kell, tudni. ha tippelnem kéne azt mondanám hogy ahhoz lehet köze, hogy már nem tartjátok a kapcsolatot, és ez vagy megvisel, vagy az agyad egyszerűen megpróbálja feldolgozni a veszteséget, és ilyen módon tovább lépni, egy nem tudatos állapotban, ha esetleg ez még éber állapotban nem menne teljesen.
2011. febr. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nappali fáradság,hajsza,sokszor az ember alvását zavarja,olyan álmokkal ami még jobban fáradtabbá tesz.
2011. febr. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álomban a halál mindig valaminek a végét, változást jelent. Úgyhogy ez azt jelenti, hogy most léptél túl rajta, lezártad a kapcsolatot vele.
2011. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!