Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Két hónapja szakítottam az exemmel, és ma azt álmodtam, hogy egy másik fiúval dumálok (aki most bejön nekem), és az exem megjelenik, elrángat onnan, egyenesen a templomba, ahol először nem akarok hozzámenni, de aztán a kérdés feltételekor igent mondok.


Mit jelenthet ez?


2011. febr. 20. 11:07
 1/3 anonim válasza:
olvasd vissza. szerinted mit jelenthet? szerintem Te is érzed... az álmainkat csak mi tudjuk megfejteni, ilyen hülye szimbólumokban meg ne higgy:)
2011. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia érdekesnek találom az álmodat az álmok mindig jelentenek valamit vagy vannak az intő álmok is amik arra figyelmeztetnek ,hogy vagy valami jó dolog fog veled történni vagy rossz.Az én anyosom Európa Főboszorkánya tanultam tőle egy jó pár dolgot.Komolyabban érdekel ez a dolog akkor írd meg a korodat ,hogyan ébredtél utána.Segitek neked
2011. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tizennyolc éves vagyok, és boldogan ébredtem.
2011. febr. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!