Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sokat totóztam hogy felrakjam-e ezt a kérdést de egész nap ezen az álmon gondolkodtam.Másnak nem mondtam el mert akkor "kiröhögnek".Tehát az álmon arról szól hogy a Mamámnak mondom hogy ha akar akkor mehet.És bemegyünk vele és a szüleimmel a fürdőszobánkba adok a mamámnak egy gyógyszerfélét és mondom neki:Még ne menj várj pár hetet!

és ő azt mondja:Most akarok menni(meghalni) és elkezdünk sírni.De még el se búcsúzik de menne.Ő nem sír de a papám és mindenki nagyon sír.És amikor "elkezdene meghalni" akkor felébredek és picitt könnyezek.De az álmomban anyira bőgtem.Ez mit jelenthet?Kérlek ne nevessetek/csúfoljatok ki!Amúgy 12 éves vagyok.


2011. febr. 18. 19:10
 1/6 A kérdező kommentje:
És légyszi a helyesírásomat se nézzétek mert ma egész nap sokk hatás alatt vagyok az álom miatt.Így leírni nem lehet.Az álom olyan érzéseket hozott elő bennem...ezt nem lehet elmondani.Ezt át kell élni...
2011. febr. 18. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok féle oka lehet, írok néhány tippet, amiken gondolkodhatsz, de biztosan csak te tudhatod:


-büntetés: ha valakire haragszunk, azt álmokban gyakran büntetjük halállal

-veszteség: a halál szimbolikusan kifejezhet valamilyen, anyagi, lelki veszteséget

-valós tartalom: például, ha anyukád gyakran előjön burkoltan az öngyilkossággal. A tipikus szöveg: "Egész nap csak rátok robotolok, az is jobb lenne ha inkább meghalnék!"

-változás: a halál lehet hogy csak átmenetet jelképez, a gyógyszer pedig azt fejezi, hogy hogy ezt a változást te indítod el (mert tőled kapta a gyógyszert)


persze még sok-sok egyéb értelmezés lehetséges

2011. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hm...értem..köszi
2011. febr. 18. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha halállal álmodunk, az azt jelenti az illető (aki meghal álmunkban) eltávolodik tőlünk. Ezen kívül a halál a változás szimbóluma. Lehet hogy a mamád valami olyanba szeretne fogni, amit a család nem néz jó szemmel?

Ne félj, nem fog meghalni a mamád (reméljük erősen), én is álmodtam már családtag halálával, nagyon rossz érzés.

Egyébként állítólag akinek megálmodják a halálát, az sokáig fog élni.

2011. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem, csak félsz, hogy elveszítheted, és ez természetes. Mindenki retteg attól, hogy elveszíti a szeretteit.
2011. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kezdek lenyugodni..Köszi a válaszokat
2011. febr. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!