Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehetett benne minden...

Miért lehetett benne minden álmomban ez a dal?

Figyelt kérdés

Januárban, összes álmomban, amire emlékszem egy dal szólt, amit nyáron sokat hallgattam. már el is felejtettem, mikor most jöttek ezek az álmok.

Pl.: Balatonon egy hajóból beleesek a vízbe és merülök, nem akarok kiúszni, semmit nem csinálok, csak merülök és közben hallom ezt a dalt.

Meg még ilyesmik. Nagyon furcsák voltak..de most már elmúltak, nem emlékszem rá, hogy miket álmodok.

Miért lehet ez?


Dal: pocketful of sunshine


2011. febr. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy nyáron sokat hallgattad, de mára már el is felejtetted. Úgy látszik nem :)

Tudat alatt még emlékeztél a számra és álmodban jelent meg.

2011. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de minden álmomban egy hónapon keresztül? Ez azért furcsa. :S
2011. febr. 17. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik a nyár!
2011. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hű, ez érdekes... Én is álmodtam hasonlót! Egy esőzések miatt keletkezett óriási pocsolyába estem bele, mert beleszorítottak, és kiderült, hogy sokkal mélyebb, mint amilyennek először tűnt... Nem tudok úszni, így csak süllyedtem és én is egy dalt hallottam közben, a Most múlik pontosan címűt és kapálózva ébredtem fel...:S Utána még párszor álmodtam ugyanezt... Nem gondoltam, hogy más is átélt ehhez hasonlót! Hm,hm...
2011. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -pandy- válasza:
az igazi szüleid ezt hallgatták amikor a mexikói maffia kivégzte a családodat 7 hónapos korodban. ??? ;)
2011. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!