Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagy terekkel álmodok az...

Kovács Pál kérdése:

Nagy terekkel álmodok az elmúlt hetekben. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Általában mindig más-más dolog történik, de szinte mindig valami nagyon magas épület tetején, vagy nagy mezőkön, esetleg kinn az űrben történik. Gyakran van, hogy nagyméretű dolgok is szerepelnek, például legutóbb felrobbantottak egy nagy épülete, és óriási, házméretű darabok hullottak az égből a mezőre, ahol álltam. Mit jelentenek ezek a nagy dolgok? Még annyit, hogy általában ezek nem stresszes álmok, nem félek közben, sőt izgalmasak.
2011. febr. 17. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Még jo hogy amik hullottak az égből nem üttek meg.
2011. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy ha az álmod nem is volt stresszes, lehet,hogy az életben vannak nyomasztó problémáid,veszélyes helyzetek, amiket sikerült vagy sikerülni fog majd átvészelni.Talán arra vágysz,hogy több szabadságod, nagyobb mozgástered legyen minden értelemben.
2011. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tetris ***** válasza:

Talán ezek a hatalmas dolgok a határtalan lehetőségek kivetülései lehetnek ez álmodban.

De másik oldalról a hatalmas tárgyak körülötted arra is utalhatnak, hogy te viszont pici vagy hozzájuk képest.

"Kicsi" vagy, de nem védtelen, nem ijedsz meg a nagy dolgoktól, sőt élvezed az izgalmas kihívásokat.

Szerintem ez az álom nagyon férfias, magabiztos, határozott, céltudatos személy álma lehet.

2011. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!