Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ilyenek az álmaim?

Miért ilyenek az álmaim?

Figyelt kérdés
Legtöbbször úgy álmodok, hogy szereplő váltások vannak az álmomban. Van olyan amikor én is nem én vagyok, hanem valaki más, de azért mégis én vagyok, olyasmi mint ha csak szimplán alakot váltanék. Ez mit jelent? Normális hogy így váltakozik? Nem csak én szoktam, hanem a szereplők is, meg a helyszín is de a fő sztori a legtöbben ugyanaz. Meg sok a mellékszál...:) Remélem sikerült érthetően leírnom.:)
2011. febr. 10. 17:11
 1/3 anonim válasza:
nekemis ilyenek szoktak lenni.zavaros az egész.
2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha hisztek abban hogy a lelketek örökké él csak mindig új tetset ölt akkor a válaszom is egyértelmű lesz.

Az előző életeitek is térhetnek vissza,ha csak nem olyan ember leszel akit ismersz.Ha pedig így van akkor passz:)

2011. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
érdekes gondolat:) ha tényleg így van...:) akkor lelkem már elég sok mindent megélt.:D köszönöm a válaszokat.:D
2011. febr. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!