Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki valami lenyegesebb...

Valaki valami lenyegesebb ertelemt lat ebben? Vagy csak egy figyelmezeto jel? :o

Figyelt kérdés
Nana.Szoval vagjunk is bele. Egy hotel haljaban vagyok egy lannyal feher agyakon fekszunk, oriasi uvegpanorama, egy oregasszony ugyel o a mindenes es az orvos is egyben, nekem mar legalbb egy oraja gorcsol az 2 ujjam, majd egymasnak feszulnek, odamegyek hozza elkezd nyomkodni, megnyom egy pontot, nem kapok levegot , szenvedek , osszeesek , eslotetul a vilag, erzem,hogy haldkolom, eszembe jut,hogy talan csak egy alom, es mondom,hogy csak egy alom, es ujra es ujra,de semmi nem tortenik, mar szinte erzem,hogy vegem feladom mikor annyit mondok, Istenem.. felpattanok az agyon, a bal kezem teljesen elzsibbadva.. : o van valami jelentosege?:o
2011. febr. 6. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem álmomban sokszor volt úgy, hogy Bibliát adtak a kezembe, vagy Istenről volt szó valahol.

emlékszem egy álmomra, mikor kitört a harmadik világháború, és elmentem egy lakás mellett ahol észrevettem, hogy volt egy kis csoport...ők túlakarták élni az egészet, én is hozzájuk csatlakoztam. És a végén a kezembe adták a Bibliát...Érdekes álom volt:D

de nem tudom, hogy van-e jelentősége.

2011. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!