Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halálesettel álmodni?

Mit jelent halálesettel álmodni?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy férfi, de csak futólag ismerjük egymást. Éjjel azt álmodtam hogy infarktust kapott és meghalt, emiatt álmomban nagyon gyötört a tudat, hogy nem adtam a tudtára hogy kedvelem, hogy nem mondhattam el neki, hogy közel áll a szívemhez. Egyébként ma találkoztam vele, és megkönnyebbültem hogy jól van.

Mire utal az álmom?


2011. febr. 3. 21:13
 1/3 Hunter01 válasza:
Nem kell félni tőle azt jelenti hogy az illető sokáig fog élni.Arra vigyázz hogy ne foggal álmodj mert akkor az illető meg is halhat.....
2011. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem arra utal, hogy a tudatalattid el szeretné mondani a férfinek, és félsz hogy nem lesz rá lehetőséged.
2011. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt is jelentheti hogy az illető sokáig fog élni, de azt is hogy eltávolodtok egymástól..
2011. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!