Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha folyamatosan...

Mit jelenthet ha folyamatosan ilyeneket álmodok?

Figyelt kérdés

Állandóan azt álmodom hogy megakarnak ölni de mindig már szituációban, de mire ott tartana az álmom, hogy megölnek addigra mindeg felébredek, szóval a halálomat már nem álmodom meg... Valyon miért álmodhaton mindig ezt??

16/L


2011. jan. 25. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl sok film, vagy pedig (ahogy a kérdés alapján látn) ez foglalkoztat. Nem kéne ezeknek a dolgoknak akkora jelentőséget adni, csak álmok, nyugi! Az agyad műveli!
2011. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem adok neki túl nagy jelentőséget csak kiváncsi vagyok hogy miért ezt álmodom mindig, és nem a filmek miatt!! köszi!!
2011. jan. 25. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
barátnőm azt álmodta pár napig múltkor, hogy én halok meg. ez közvetlenül a diszkós taposás után volt. rádöbbent szerintem, hogy bármikor velem is megtörénhet, és hiába nyomta el magában napközben, álmában előjönnek az ilyen gondolatok. lehet, hogy neked is ilyesmis
2011. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg félsz valamitől.

Én is sokszor álmodtam ilyet, viszont engem egyszer meg is öltek álmomban. Fura módon nem szakadt meg az álom, hanem arra gondoltam, hogy "B.meg, ez meg, hogy lehet? Most ilyenkor mi van?".

2011. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Változol, bizonyos tulajdonságaid eltűnnek, mások megjelennek, illúzióid foszlanak szerte, felnőttesebb leszel. A régi én meghal. Ha küzdesz a változás ellen, akkor megölik. Rituális felnőtté válási, újjászületési mintának tűnik. Nem akarod ezt, ezért felébredsz.


Milyen a gyilkos személye? Férfi, vagy nő? Üldöz? Hol halsz meg? Milyen módszerekkel végez veled?

2011. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Álltalában mindig egy banda támad meg és álltalában csak férfiakból áll!Igen folyamatosan üldöznek és menekülök ameddig csak tudok!Hogy hol halok meg? pl várban, itthon, erdőben! A modszer az fegyveres.., verés, késelés! Azt, hogy ott halok meg abból gondolom csak, hogy szakad meg az álmom és akkor már majdnem végeznek velem

(köszi az előzöknek is)

2011. jan. 26. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Máris másként látom ez alapján. Férfiaknál lehet a kutya elásva. Milyen a kapcsolatod a férfiúi nemmel? Van barátod pl., vagy szeretnél, nem jössz ki velük, vagy több fiú haverod van mint barátnőd?
2011. jan. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs barátom, hát hogy szeretnék e?? Mondhatni igen de nem kell nekem akárki csak a volt barátom, és most nem tudom vele, hogy állok pontosan mert minden nagyon kétértelmű!! Igen , igen ahogy írod sokkal jobban kijövök a fiúkkal mint a lányokkal és sokkal több fiúhaverom van mint lány!!
2011. jan. 27. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg utalhat arra, hogy mivel fiúkkal jössz ki jobban, a személyiséged fiús vonásai erősebbek, míg a nőiek még nem dominálnak annyira, mert pl. nem húzól a nyafogós, csacsogós, örökké szépítkezős, édelgő lányokhoz.

Szóval jelképesen a személyiségedben egy harc dúl.

2011. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyira fiús nem vagyok de annyira lányos sem szóval így középtájon lehetek valahol és azerintem egyik sincs nagyobb mennyiségben bennem de lehet, hogy tévedek!! Köszi!!!
2011. jan. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!