Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy néha...

Mit jelenthet az, hogy néha azt álmodom, hogy elindulok otthonról cipő nélkül, és csak félúton veszem észre, hogy pl éget a beton?

Figyelt kérdés
Néha, de vissza-visszatérő álmom ez. Volt, hogy egy szál pizsamában voltam csak, de akkor is cipő nélkül. És nagyon valóságos is az álom, mintha már megtörtént volna. A másik, hogy van, amikor az éjszaka közepén felriadok, és olyat érzek, mintha zuhantam volna épp azelőtt, hogy felriadok.
2011. jan. 21. 14:26
 1/7 anonim válasza:
Egy bizonytalan, megoldatlan dologra utalhat az életében, amitől fél, hogy elrontja.
2011. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy a zuhanós álmok arra utalnak, hogy vszeg leesett a vérnyomásod.
2011. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Zuhanós álmai mindenkinek vannak néha. A választ a mindennapjaidban keresd. Pl. van egy dolog, amiről tudod hogy rossz vagy hogy valakinek valami gondja származhat belőle de ezt próbálod magad elől is elrejteni és mindennek ellenére csinálod. Vagy esetleg egy régebbi vagy tartósabb félelmedet tükrözi ez az álom.
2011. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D A zuhanást nem álomként értettem, hanem az éjszaka közepén felriadok, és mintha legurulnék vagy épp lezuhannék az ágyról/ágyra.
2011. jan. 21. 20:06
 5/7 anonim válasza:
Kérdező: Szerintem arra gondolsz amire mi is. :) Sokszor van olyan hogy én fent vagyok, párom már alszik és hirtelen arra leszek figyelmes hogy megugrik az ágyon és ez minden embernél ezért van. Erre fel is kel mindenki, ez sajnos ilyen. :) Ezért érzed úgy hogy fent vagy (tulajdonképpen így is van mert erre nem tudsz nem felébredni :D) Egyébként érdekes dolog, én sem tudom konkrét hogy mitől van.
2011. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

KILÁTÁSTALAN JŐVŐ

!!!!!!!!!!

2011. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ildi1986 válasza:
Én egyáltalán nem ezekre következtetek amire te, szerintem eléggé nyilvánvaló, hogy alvajáró vagy. Lehet tévedek.
2011. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!