Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Viszatero alom. Mit jelent?

Viszatero alom. Mit jelent?

Figyelt kérdés

gyerek korom ota van egy visszatero almom, mikor megebredek mindenre emlekszem, es egy nagyon jo erzes tolt el tole.

egy ketszobas lekasban vagyok, ahol felnottem, a szulei haz, a butrok tetejen ugralok konyu vagyok mint a pihe, majd repulok, en hatarozom meg mikor es hova akarok leszalni, es az ajtofelfan szeretek megalni leginkabb, ott bisztonsagban erzem magam, ott senki sem vesz eszre. a kisfojoson ahonan mindent belatok a kett szobat es az egesz hazat. majd a kovetkezo pillanatban lassan elonti az egesz lakast a viz, es uszom benne, es a boldogsag es az orom tobbszorosere no.



van egy masik visszatero almom, az hogy hatolrol indijanok lenyilaznak, majd a kovetkezo pillanatban zuhanok, na ez nem kellemes, es nagyon nagy fajdalmat erzek a testemben mikor megebredek.


neha pedig arra ebredek hogy zokogok, igazi konyekkel, de nem emlekszem mit almodtam.


2011. jan. 17. 11:15
 1/6 anonim válasza:
Nézd meg az álmoskönyvbe!!!
2011. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek azok az álmok, amik bizonyítják a reinkarnációt, a lélek létezését, a földi síkon túli létezést :))))
2011. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hetek óta, egy, ugyan azon álmot álmodom. egy piros,nyitott, cadilac szerű kocsit vezetek,

jobb oldalán az útnak valamilyen féle tó, a bal oldalon pedig dombok.

szép dombok, gyönyörűek. a sárga és zöld színében pompáznak. lucerna vagy búza

lengedezik rajtuk, van ahol füves területtel találkozunk. van egy fa is, de csak

is egy. a nap csak úgy ragyog. kellemes szellő fúj, nyár van.

hihetetlenül idilli , megnyugtató számomra ez a kép. hatalmas mennyíségű energiát közvetít

a látvány, a hangulat. nincs külvilág, semmi feszültség, jó ott lenni.

2011. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi de ez az en kerdesem. mert nem irod meg kulon a te kerdesedet, ha kerdesnek szantad



a tobbieknek pedig ha nem tudtok semmi ertelmest hozzafuzni mire jo hogy toltitek a hejet?

ALOMFEJTES

nektek nem tiszta mit jelent? azthitem valaszokat kap az ember nem komenteket

2011. jan. 18. 08:05
 5/6 anonim válasza:

kedves kérdező, én lennék a cadilecces válaszoló

gondoltam azért írok ide, hogy megosszam veled a saját élményemet a visszatérő álommal kapcsolatban. ja és az álmod megfejtéséhez keress egy álmoskönyvet, ha meg amugy is a könyvtárban jársz , ideje beszerezned egy magyar helyesírás szótárt... nem árt, hidd el nekem

2011. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kezdésnek a H-szócikk alatt keresd, mint, Hely
2011. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!