Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok így? Más is van...

Miért álmodok így? Más is van így?

Figyelt kérdés

Szinte az összes álmomban belekerülök egy társaságba, ahol barátkozok. Sőt még szerelmes is lettem! Na jó, nem szerelmes, de már nagyon belehabarodtam valakibe! Konkrétan látom őket, beszélgetek velük. Olyan, mint ha valóság lenne. És nem látom magamat, csak mint hogy ha rendesen látnék :)

Senkihez sem hasonlítanak. Pl.: Ma volt egy fiú aki nagyon kedves volt, ezért megöleltem. Nagyon jó érzés volt. Meg volt egy lány akivel nagyon sokat beszélgettem. Tök vicces volt :D

Ez másnál is így van? Esetleg jelenthet valamit?


2011. jan. 16. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ilyenkor nem tudom, hogy álmodok, mert semmi mesés nincs benne. Mint ha egy másik életet élnék álmomban! :O
2011. jan. 16. 15:00
 2/7 A kérdező kommentje:

ja, és 13/L


Amúgy meg szórakozni is szoktunk, ma pl.: tescoba mentünk xD

De nem rendes tesco volt, másmilyen. Sokkal jobb. Amúgy minden álmomban szinte más valakik vannak. De mindegyik jófej.

2011. jan. 16. 15:05
 3/7 anonim válasza:
Szerintem keveset vagy a barátaiddal , ismerőseiddel. Néha el kell menned szórakozni!
2011. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágyteljesítő álmok. Vagy talán így tanulgatsz, szocializálódsz. Próbálkozz ismerkedéssel a való életben is.
2011. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a való életemben is rengeteg barátom van. És néhány igazi jó is, akikért tűzbe tenném a kezem. Úgyhogy szerintem nem az.

De azért köszi! :)

2011. jan. 17. 13:36
 6/7 anonim válasza:

xD...ez tök jó nekem is ilyen álom kéneXD

13/F

2011. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát akkor kívánom, hogy álmodj így xD

Majd találkozhatnánk az álmainkban XDD

2011. febr. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!