Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az egyetlen bosszantó visszaté...

Az egyetlen bosszantó visszatérő álmom, ki tud valamit a visszatérő álmokról?

Figyelt kérdés

Szakmunkás koromban volt egy oktatóm aki a szakmában kb 1 évvel járt előttem és majdhogynem együtt tanultuk meg a szakmát,kb max 7 év van köztünk.volt egy időszak amikor elkezdtem vele rendszeresen álmodni azt hogy összejövünk.ugy kell elképzelni hogy kicsit kopaszodik nem nagyon csak éppen,175 magas és 140 kilo.arcra nem csunya de visszataszitóan kovér!!!

És egy időben rendszeresen álmodtam vele hogy összejövünk.meglett a vizsga elkerültem onnan azóta nem is voltam arra,nem is gondoltam rá akkor is nagyon zavartak ezek az álmok főleg az első után volt rosz a a szemébe nézni,de amikor elkerültem eszembe se jutott csak napközben villant be egy álomkép te jo ég már megint vele álmodtam.De abszolút nem vonz,nem kerültünk közel egymáshoz meg semmi.és ahogy róla álmodtam asszem aznap vagy másnap láttam.eléggé fura.el nem képzeltem volna hogy nekem lesz valaha viszatérő álmom pont igy...


2011. jan. 14. 05:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,ennek több oka is lehet.

Nos,a visszatérő álmoknak legtöbbször az az oka,hogy nem akarsz szembe nézni,megküzdeni egy problémával vagy érzéssel és az álom addig ismétlődik,amíg nem rendezed az életedben azt a helyzetet,amire figyelmeztetni akar.

De persze visszatérő álom is sok fajta van.Ez az álmod a tartalma alapján szerintem nem egy helyzetre,problémára,hanem arra a bizonyos személyre akar utalni.Vajon miért?Talán azért,mert ő vonzódott hozzád,csak sosem merte kimutatni,az álom viszont ezt elárulta.Vagy lehet,hogy előző életetekben,ha ugyan létezik ilyen,akkor komoly kapcsolat lehetett köztetek,persze,akkor talán egészen máshogy néztetek ki,de a lélek ugyanaz marad...

Lehet,hogy van valami befejezetlen közös dolgotok,elintézni valótok egymással,amiről esetleg megfeledkeztél.Hát,felsoroltam pár lehetőséget,de csak te tudnál ráérezni,melyik lehetőség lehetne igaz.

Másrészt,lehet,hogy ez egy tanító jellegű álom akar lenni.Talán arra akar megtanítani,hogy ismerd meg azt az érzést,amikor nem számít a másik ember külseje,hogy miképp szeresd a számodra csúnyát,hogyan vedd észre a külsőségek mögött rejlő értéket,szépséget.

2011. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen alapvető gondolataim nekem is vannak mint problémamegoldás,de nem volt vele semmi komolya dolgom.az hogy közös az előzö életben?hmm...semmi esély rá ugyanis találkoztam azzal az emberrel akivel volt és most is van de sajnos csak az tart össze a maostaniban hogy volt ezelőtt szal bonyolult.azt tartanám legvalószinűbbenk hogy ő vonzodott..bár lehet h puszta egoizmus ezt is elismerem az meg hogy valakiben csak a külsőséget látom azt a leckét nem nekem kell megtanulnom tul vagyok az ilyenen.az hogy irtam hogy visszataszitoan kövér az nem azt jelenti hogy mondjuk össze kell vele jönnöm csak azért hogy bemutassam hogy nem tart vissza az hogy kövér.tehát nem csak az miatt hanem nem jöhetek össze mindenkivel akiről csak álmodok.és amig nem álmodtam róla eszem ágában sem lett volna még gondolatban sem ien hülyeség.a felsoroltak közül igy marad az hogy ő vonzodott nekem meg kellett tudnom és igy.de ha van más ötlet szivesen kitárgyalom.köszi am.
2011. jan. 14. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmodban szereplő férfi nem lesz a partnered,de a környezetében lévők közül valaki lehet.Az álombeli undor valójában a vonzódásodat fejezi ki.
2011. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!