Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szoktatok ilyen furcsán álmodni?

Szoktatok ilyen furcsán álmodni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy nagyon mély álom lehetett, mert mind végig tudatában voltam, hogy valólyában az ágyamban fekszem és hogy bármikor fölébredhetek ha akarok. Ilyen rövid filmekből állt az egész amit végig belülről láttam, soha nem láttam magam kívülről. A kép nagyon éles és tiszta volt, mintha a valóság lett volna, meg is lepődtem hogy az ember agya ilyesmire képes, fantasztikus. Csak akkor ébredtem föl szándékosan amikor jött néhány kellemetlen jelenet. Még soha nem volt ennyire tiszta, valóság közeli álmom.
2011. jan. 7. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem akkor volt ilyen, amikor a buszon ültem és nagyon álmos voltam, de tudtam, hogy nem aludhatok el, ébren kell maradnom.
2011. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen álmok akkor jönnek, amikor pont nem mélyen alszol, hanem ébredés előtt elkezd az agyad aktívabb lenni, tehát rájösz, hogy álmodsz, de még mindig tart az álom. Tök frankó dolog, néha nekem is van ilyen, bár amikor rájövök hogy ez csak álom, akkor felébredek.
2011. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha az erzes valodi volt es te magad is tudtal beszelni almodban, akkor tudatos alom volt.


en barmikor kepes vagyok tudatos alomra, es ajjajj. viszont irtak mar nekem, hogy ez nem olyan jo, mert ilyenkor az agy is dolgozik es annak is pihenni kell alvaskor.

2011. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztos hogy tudatos volt, de abba nem igen volt beleszólásom miről szoljon az álom inkább apró dolgokat tudtam benne megváltoztatni. Pl. volt egy csaj akivel beszélek és hát elég csúnya volt, erre arra koncentráltam hogy szebb arca legyen, nem konkrétan valakire csak hogy szebb legyen és bejött. Számomra ez hihetetlen élmény volt, ennyire még soha sem éreztem valóságosnak az álmot annak ellenére hogy mindvégig tudtam hogy csak álmodom. Tisztára mintha egy rólam szóló, belső nézetes moziban lettem volna, ahol én vagyok a rendező. A forgatókönyvről persze fogalmam sem volt, olyan mintha az "kívülről" jött volna, mert mindíg más szituációkban találtam magam. Többször is fölébredtem, részlegesen, ez a hátránya a tudatnak hogy tudom hogy álmodom, de pár másod percen beül mindíg sikerült visszaaludnom egy újabb jelenetre. Aztán jött a vége amit nem írok le inkább annyira ilyesztő, amiből már az álmomban nyitogattam a kezemmel a saját szempilláimat, hogy végre ébredjek föl, ez is furcsa volt mert ennyire rosszat még sose álmodtam. Pedig az álom első 90%-a egész kellems volt.

Ja, és azt is élveztem, hogy minden olyan volt mint egy videó játékben, csak csúcsszuper grafikával, egyszerűen nem tudom elhinni hogy ennyi mindenre képes az emberi agy, hogy így tud megalkottni komplett "filmeket", nagyon nagy élmény volt. (Leszámítva a végét).

2011. jan. 7. 16:06
 5/5 anonim válasza:

Én mindig így alszok! De szerintem elég mélyen, de akkor is tudom, hogy ez csak egy álom. De én szinte élek, barátkozok, ismerkedek, és befolyásolni is tudom, hogy mit álmodjak. Pl. az nagyon furcsa volt, hogy egy teljesen ismeretlen fiú elhívott moziba, tök jó volt. És néztünk egy filmet, ami fantasztikus volt. Még most is emlékszem rá, a hangulatára, a történetére. Nagyon jó volt. Azon gondolkoztam, hogy ebből tényleg filmet kéne csinálni xD Mert nagyon tetszett. És nem úgy láttam, hogy csak 5 percet, hanem rendesen óráknak tűnt! Ez az egyik legkellemesebb emlékem :D

12/L

2011. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!