Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a fogak kihullásáró...

Mit jelent a fogak kihullásáról álmodni?

Figyelt kérdés
Bizonyos időközönként előjön nálam ez az álom, hogy kiesnek a fogaim. Van amikor csak 1-1 fogam esik ki, de tegnap éjjel álmomban szinte az összes kihullott. Rettenetes volt, éreztem hogy elkezdenek mozogni és csak potyogtak ki. Mit jelenthet ez?
2011. jan. 6. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
halált a családban
2011. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik ilyen álmom után sem halt meg senki, szóval ez kilőve.:)
2011. jan. 6. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Valószínűleg a hosszú életet és a boldogulást jelenti nálad vagy a családodban valamely személynek ebben az évben, mivel így, év elején (tegnap) az összes kihullott, nem csak egy-egy. persze kivételek mindig akadnak: volt olyan ismerősöm, aki néhányszor ugyanezt álmodta, aztán szegényt két hét múlva elütötte a troli. ilyen is van. :(

Azért ne keseredj el, a legtöbb álmoskönyv ezt jó jelnek veszi, tehát ne félj.



amúgy 15 éves vagyok, és a fentieket 5 perc alatt gépeltem be hasból. ugyanis az álmok nem jelentenek semmit, csak az agy szelektáló munkája miatt látod ezeket a bevillanó képeket (legtöbbször arról ami foglalkoztat, de lehet olyan is aminek semmi köze az életedhez).

persze egyszerűbb lett volna ide is azt írnom, mint a többiek, miszerint a kérdező hülye.

de ha már itt tartunk: ha nem írom le ezt a kis utószót, csak odáig, hogy "ne félj", jól gondolom, hogy elhiszed és megköszönöd?

2011. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bizonytalanságot
2011. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Nem értem mit akartál ezzel a kis monológgal amit ide rittyentettél mindannyiunk nagy örömére. Ha nem hiszel az álmok jelentésében vagy gőzöd sincs róla mit jelent az ok de akkor spórold meg a saját és mások idejét és ne írj! Pöppet idősebb vagyok nálad ezért ezt a frappáns kis kioktatást nem vettem jó néven. Maradjunk is ennyiben.
2011. jan. 6. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja a hülyézésre meg ki se tértem, nem tudom miből jutottál arra a következtetésre hogy én az vagyok vagy bárki aki hasonló témájú kérdést tesz fel.
2011. jan. 6. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több dolgot jelenthet: bizonytalanságot, energiavesztést, félelmet attól, hogy látnak mások, vagy általában bármilyen félelmet, szégyenérzetet, vagy nem érzed magad elég erősnek valamilyen helyzetben. Az álombeli szimbólumokat mindig az adott helyzethez kell kapcsolni és úgy értelmezni.
2011. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szeptemberben álmodtam ezt, hogy kihullottak a fogaim.Rémes volt. November 9-én meghalt apukám. Akkor villant ez az álom újra, a temetés napján este.
2011. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!