Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa álom a macskámmal?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a 3 hete eltűnt macskám visszatért. Ő, a másik macskám és egy csomó idegen macska felült a kutyánk kerítésének a tetejére (oda szoktuk bezárni éjszakánként a kutyánkat, hogy ne szökjön el, nem vagyunk állatkínzók). Az egyikük valamiért beugrott oda, a kutya majdnem széttépte, de sikerült megmenekülnie. Aztán valahogy a kutyám hirtelen kétszeresére nőtt. Felért a kerítés tetejére, és bekapta a visszatérő macskám fejét. Akkor egy pillanatra elnéztem egy másik irányba. Amikor visszafordultam, valahogy benn voltam a házunkban. Akkor megláttam, hogy a macska ott fekszik a teraszon kiharapott herékkel és kifordult belekkel, miközben a kutya a fejét vette a szájába. Halottnak látszott, de mégis élt...
2011. jan. 4. 13:21
 1/4 arbeitmachtfrei válasza:
Hagyj fel a partydrogokkal....
2011. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizarr elfojtott sexuális vágyad van a macskákkal:D
2011. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hahaha

ott azért még nem tartunk...

2011. jan. 4. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:

jujj XD

ez durva

2011. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!