Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha többször...

Mit jelent az, ha többször egy fiúval álmodok. De még sose láttam?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk.. aztán az álom végére általában összejövünk.. Vagy volt olyan is, hogy az egész álmomban az volt, hogy ülünk egy sziklán(mögöttem ül, és átölel) .. tenger és naplemente.. és beszélgetünk..
2011. jan. 2. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
velem is szokott ilyen lenni
2011. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Túl sok zone romanticát nézel. Magányos vagy és társra vágysz, h jól meg****** :D
2011. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lelked érett lett a szerelemre, vagy a tested, és ez az álmokban így jelenik meg. Majd meglátsz egy fiút valahol, beleszeretsz és azt fogod hinni, hogy őt láttad az álmodban.
2011. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

20:04-esnek.. Hát ami azt illeti, nem tudom.. már többen akartak velem járni.. de mindegyiket visszautasítottam.. úgy éreztem, hogy nem vagyok ilyenre még megérve...


15L

2011. jan. 2. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Kár, h nem volt ilyen álmom mikor megértem a szerelemre. Viszont rengeteg szextársam volt már álmomban és még életbe nem láttam őket. Remélem én is megfogom látni őket, és akkor beteljesülhet az álmom :D
2011. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Lehet, hogy nagyon is ismered az illetőt mivel álmodban engeded, hogy átöleljen! Lehet ez akár elöző életedből való személy is aki most éppen nem született le a Földre és így vigyázz rád! Segítőként is állhat melletted! Biztos érzékeltél már furcsa dolgokat magad körül nemcsak akkor amikor álmodtál!

Nah jó persze ebben valaki hisz valaki nem!

DE ez mindenkinek szíve joga hogy mit hisz! Szóval ne legyenek sértő kommentek utánam! Remélem tudtam segíteni!

2011. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat :) Ilyesmire még nem is gondoltam... Bár egyszer volt már egy reinkarnációs álmom.. És igen.. Sok furcsaságot érzékelek.. főleg mostanában.. De ugy könyveltem el, hogy ez a korral jár.. Gondolom ilyenkor mindenki ilyeneket lát/hall... :)
2011. jan. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!