Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom azt, hogy...

Gyakran álmodom azt, hogy minden akaratom ellenére sem tudok levetkőzni. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Szeretek ruha nélkül lenni, otthon is gyakran úgy vagyok ha tehetem. Álmomban azonban sokszor előjön, hogy le akarok vetkőzni, de képtelen vagyok rá, vagy amikor leveszem a trikómat, gatyámat, akkor utána újból rajtam van.

Normális, átlagos férfi vagyok, nincs mit szégyelnem magamon, nincsenek szexuális gondjaim, csak nem értem, hogy miért kapom ezt a büntetést az álmomban.


2010. dec. 29. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor álmodban meztelen vagy (és ez neked nem okoz semmi gondot), az többnyire azt jelenti, hogy nincs semmi takargatnivalód, nyitott vagy, meg ilyesmi. Ha nem megy, akkor valószínűleg valami miatt nem tudsz megnyílni mások előtt...


Bár, ha nálad teljesen hétköznapi az, hogy amikor csak teheted, meztelen legyél, akkor egyszerűen azt is jelentheti ez az álom, hogy valamit nem tudsz végrehajtani. Hogy mit, azt már csak te tudhatod.

2010. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ahogy írtad "otthon is úgy vagyok, ha tehetem" tehát az erkölcsi szabályok téged is korlátoznak abban, hogy ne járkálj ruha nélkül-ahogy mindenkit. Valószínűleg olyan esetekben álmodod ezt, amikor olyan szabályok közé próbálnak beszorítani (legyen ez intézményi vagy otthoni szabály), ami neked nem tetszik, vagy nem értesz vele egyet, korlátoz a szabadságodban. Akár a fizikai, akár a szellemi szabadságról van szó.

Vagy olyan új helyzet állt elő amibe belekényszeredsz hiába ellenkezel. Pl ilyesmire gondolok: egyik családtag hosszú ápolásra szorul, mert eltört a lába és időbeosztás van ki mikor mit csinál és ehhez alkalmazkodni kell.

Gondold végig, hogy mostanság volt-e olyan helyzet amihez muszáj volt alkalmazkodnod és nem választhattál.


Üdv: I

2010. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl gátlásos vagy.
2011. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!