Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Apám átvitt a két házzal odébb lakó fiú osztálytársamhoz, és ott az ő apjával beszélgettek, engem meg bezavartak a srác szobájába, aki épp ébredezett, és leült gépezni, én meg pizsamában kuporogtam az ágyán, mert engem is úgy vitt apám magával, hogy még aludtam, és csak kirántott az ágyból. Elkezdtünk beszélgetni, igazából csak pár szót, mondta, hogy közelebb mehetek hozzá, de én maradtam, ahol voltam.

Ez a srác a valóságban a haverjaival éveken át keserítette/keseríti az életemet, de egy ideje leálltak vele. Nem igazán érdekel, hogy mit csinálnak, amíg békén hagynak.


És álmomban állandóan kerestem valami témát, hogy beszélni tudjunk, de még csak rám se nézett szinte, majd egyszer csak kikapcsolta a gépét, és felállított. Én csak motyogtam valamit, és már eléggé zavarba jöttem, és azt mondtam neki, hogy mindent megbocsátok (amiket a valóságban csinált), és megragadtam a kezét, amikor el akart engedni. Aztán már pityeregtem, és a földet bámultam, ő meg vigasztalgatott, és éreztem azt az illatot is, amit általában magán visel, és rosszul lettem tőle, nem nagyon voltam a tudatomnál, és belekapaszkodtam a vállába, de nem lökött el. És akkor azt kérdeztem tőle, hogy megint szemét lesz-e velem, ha jönnek a haverjai hozzá, mert nem mehettem haza tőlük, de nem válaszolt, csak karon fogott, és kimászott az ablakon, és mondta, hogy kövessem, én meg mentem utána. Sok ismeretlen utcán ment keresztül, én meg féltem, hogy eltévedek, így végig követtem, és láttam, hogy jön szemben az anyja autóval, aki nem szeret engem, és sikítottam, mert el akart gázolni. Aztán felébredtem.


És amikor még a szobájában voltunk, és fogta a vállam, azon őrlődtem magamban, hogy megmondjam-e neki, hogy kedvelem, de végül arra jutottam, hogy nem, mert nagyon féltem attól, hogy amint kimondom, ott teremnek a barátai, és mind kiröhögnek, aztán meg megvernek.


Évekkel ezelőtt tetszett a srác, de most már gondolni sem tudnék rá úgy azok után, amilyen szemét volt velem, és láttam rajta, hogy mennyire élvezi... mit jelenthet ez az egész? Számomra nagyon zavaros.


2010. dec. 28. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hangyahajszálnyira vagy a megfejtéstől. Az történt, hogy az agyad egyszerűen feldolgozta az eddigi élményeidet és nagyjából azt jelenti az egész, amit az utolsó bekezdésben szépen összefoglaltál: régen tetszett, és szeretnéd, ha nem keserítette volna/keserítené az életed a haverjaival, és élhetnétek nyugodtan, de képtelen vagy megbocsátani.
2010. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!