Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom, furcsa szereposzt...

Furcsa álom, furcsa szereposztásban. (? )

Figyelt kérdés

Álmomban, stopperórával a kezemben álltam a holló utcai Gólem Színház gazdasági bejáratánál. Amikor léptem egyet, a nyakamra jávai szemölcsös disznófej nőtt. Fülsiketítő hangon elkezdtem visítani, röfögni, de közben mértem az időt a stopperral. Három percig és 23 másodpercig tartott az artikulátlan hangáradat, aminek vagy saját akaratomból, vagy a színházból kirohanó, leírhatatlanul szép, de borzasztóan büdös öltöztetőnő és férfinak látszó, de hatalmas, lógó melleket viselő fővilágosító miatt lett vége. Ekkor a disznófej lepattant a nyakamról és helyébe parazitarezisztens Dorper juhfej került. Szörnyű bégetésbe kezdtem, persze a stoppert megint kényszeresen beindítottam. Az furcsa volt, hogy nem sima birkahangon üvöltöttem, hanem igyekeztem ezen a hangon elénekelni a Black Dog c. számot a Led Zeppelintől. ( http://www.youtube.com/watch?v=T2M6yV6mueg) Frenetikus sikerem volt a színházból éppen akkor kijövő közönség előtt. Csak az volt feltűnő, hogy nem a szokásos módon (két tenyerük összeverésével) tapsoltak, hanem mezítelen bal bokájukat ütögették jobb térdkalácsuk csupasz belső feléhez. Szempillantás alatt eltűnt a tömeg, és a juhfej helyére egy sebhelyes arcú struccfejet kaptam. Így mentem haza -mostmár megnyugodva- a 3-as Metróval. Mindenki kedvesen mosolygott rám, csak egy vizenyős szemű, főkötős amerikai Staffordshire Terrier vicsorgott rám vészjóslóan.


Mélyen képzett álomfejtők válaszát megköszönöm.


2010. dec. 27. 21:23
 1/6 anonim válasza:
én a szemölcsös disznófejnél elvesztettem a fonalat xD
2010. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez elég beteges

nem néztél valami furcsa filmet az éjszaka előtt?

2010. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓóóóóóóóóÓ! IGeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEN! BLACCK DOG 4EVA!
2010. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jóarc lehetsz:D
2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hmm...tipikus...
2010. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy élénk a fantáziád. XD
2010. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!