Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az elkeserítő...

Mit jelenthet ez az elkeserítő, de mégis kellemes álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy meghaltam, és szellem lettem. Furcsa volt, mert valamennyire jól esett, hogy repülök, meg ilyenek, viszont állandó fájdalom gyötörte az egész testemet. Találkoztam más szellemekkel is, meg valami médiummal, aki mesélt nekem a szellemlétről. Viszont valamiért senki sem akarta elárulni, hogy hogyan haltam meg, azt mondták, jobb, ha nem tudom... És ez az egész a régi lakásban játszódott, ahonnan már elköltöztünk. De a legijesztőbb, hogy amikor felébredtem, még mindig éreztem az álombeli fájdalmat, és még most is gyengének érzem magam...

Segítsetek, mert megijedtem!

16/L


2010. dec. 23. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

> Segítsetek, mert megijedtem!

Ne hagyd hogy egy álom elb*ssza az egész napodat.

Foglald el magad. Nézz meg valami jó filmet, hallgass zenét,

olvassál, zabálj, menj ki sétálni, küldj karácsonyi üdvözlőlapokat

a rokonságnak, nézz tévét, akármi.

2010. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is nagyon sok nyomasztó álmom kihatott az elkövetkezendő napokra... idővel túlleszel rajta
2010. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most megtapasztaltad hogy milyen a lét erejét érezni. A fájdalmat azért érezted, hogy megtudd hogy a fizikai síkon keresztül a lét állapotát elérni csak a halállal lehetséges. Egy meditációban(ez nem fizikai gyakorlat) is elérheted a lét állapotát. Szerintem kötődsz a régi lakásodhoz.
2010. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!