Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az "elhalásal" álmodni? Mit...

Az "elhalásal" álmodni? Mit jelent? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja nem vagyok együtt a párommal ...én még most is nagyon szeretem,de minden 2. héten ugyan azt álmodom...:/ hogy a volt páromat meg akarják ölni,de én felajánlom hogy engem öljenek meg ... és megtörténik,megölnek folyik a vérem ...stb. és az egészben az a különös hogy mindez az iskolánkban a magyar teremben történik a párom osztálya és pár barátom elött..:/ az álmom vége annyi hogy a volt párom letérdel mellém és elkezd sírni,de nagyon ...ez mit jelent?és miért álmodom mindig ez? hmmm...
2010. dec. 22. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza akarsz hozzá menni. Hiányzik neked, és bele vagy még mindig zúgva. Találj magadnak másvalakit, idővel el fognak múlni ezek az álmok. Szerintem.
2010. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi.:)
2010. dec. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!