Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom....

Van egy visszatérő álmom. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Körülbelül két éve majdnem minden alkalommal mikor álmodok, ugyanazt álmodom. Egy 70-es évekbeli autóban ülök (vagyis teljesen úgy néz ki) a hátsó ülésen. Egészen apró részletekre emlékszek, mint például a foltos üléshuzat, vagy a kezemben lévő ital íze. Száguldozunk, én odaüvöltök a srácnak aki vezet, hogy forduljon balra, és kinézek az ablakon, aztán amikor befordulunk a kereszteződésben, felébredek.

Álmomban férfi vagyok (valójában nő), nem ismerem az álombeli önmagam, mégsem érzem idegennek, sőt egészen ismerős a hangja.

Jelenthet valamit?


2010. dec. 21. 15:07
 1/2 anonim válasza:
Ha hiszel a lélekvándorlásban, akkor sanszos, hogy ez az egyik előző életed. Szerintem keress meg egy hipnoterapeutát, vagy valamilyen szakembert, mert ha ilyen hosszú ideje ezt álmodod, az nem lehet véletlen.
2010. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Samedi válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Az ilyen realisztikus álmok, amelyek olyanok mint a valóság, amiben a dolgok rendezetten egymás után következnek, nincs bennük az a kuszaság, összevisszaság, egyik cselekményről vagy helyszínről egy másikra ugrás, azok általában egy előző életed valamely történése.

Valószínűleg az előző életed utolsó mozzanata került elő a tudatalattidból, mert amint írtad a kereszteződésbe befordulás után felébredtél. Ekkor haltál meg előző életedben. Csak következtetni tudok rá, hogy azt az autót érte baleset, amelyben álmodban látod magad.

Az álom rendszeres visszatérése pedig azt jelenti, hogy van valami, amit még az előző életedben meg kellett volna csinálnod, de már nem volt rá időd.

2010. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!