Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szoktatok dallamot, zenét...

Szoktatok dallamot, zenét álmodni?

Figyelt kérdés

Én sokszor. Ma is álmodtam egyet, egy dallamot. Volt benne szöveg is, de arra nem nagyon emlékszem.

Vajon ezek igazi, létező dallamok és zenék, vagy csak az agyunk találja ki?


2010. dec. 19. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányomnak volt egy klassz szintetizátora, amolyan gyereknek való. Fogalmam nincs honnan jött az a dal, amit eljátszottam rajta, pedig még nem is tanúltam ilyen hangszeren, de igazán nagyon klassz volt. A lányomnak bemutattam a művemet, és csak lesett. De azon kívül semmilyen más számot nem tudtam eljátszani rajta csak azt az egyet.
2010. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én vagy 2-3 hónapja álmodtam egy dallamot,nagyon szép volt,aztán vagy 2 napra rá a barátnőm küldött egy számot,aminek pont az volt a dallama :O Olyan érdekes élmény volt :-)
2010. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azok nem igazi dallamok,én már próbáltam felidézni őket,de rájöttem,hogy zenébe egyáltalán nem komponálható valamik voltak. Vagy ,csak egyszerű dallamok ,amiket az agyunk egyszerűen kiszépít.
2010. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
10 éve zongorázom, és a für elise- el nagyon meggyűlt a bajom anno.. az első sorát érdekes módon álmomban úgy kigyakoroltam, hogy másnap el tudtam játszani, nagyon érdekes volt. :)
2010. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor álmodunk működik a kreativitásunk, és ennek ez az egyik megniylvánulása. Én is szoktam zenével álmodni, bár csak nagyon ritkán tudom felidézni ébredés után, de ebből már születt két dal.
2010. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én általában 1 órán át még fel tudom idézni. Ma is így volt. Még szövegfoszlányok is maradtak.
2010. dec. 19. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Napközben hallod a zenét és az elöjön álmodban is.
2010. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én igen.

Nem olyan rég egy lánnyal álmodtam hogy átöleltem és a My Chemical romance-sing száma szólt

2010. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

16.09

Nem hallom napközben.

2010. dec. 19. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, el is késtem suliból mert leírtam és eljátszottam pár(száz)szor:)
2011. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!