Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » És ez az álom mit jelent?

És ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
1 fán vagyok ami ég, de csak 1 kis helyen ég kb. 1 tenyérnyi felületen , kiabálok segítségért és odajön 1 csávó aki ráteszi az ujját a tűzre és eloltja vele, az ujja elvolt deformálódva hatalmas volt mintha 1 daganat lett volna rajta, eloltotta elment azán megint elkezdett égni a fa, megint kiabáltam, ő megint visszajött és ugyanúgy eloltotta és aztmondta hogy mégegyszer ne kejjen idejönnie... ennyi
2010. dec. 18. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
:D ez tetszik ez az álom, tök vicces. Valami klippet is lehetne csinálni belőle. Tool-t raknék alá
2010. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést ugye nem gondolod komolyan?

Mindenki szokott néha h*lyeségeket álmodni...

2010. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg vicces! :D

Jót nevettem köszi :D

2010. dec. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az égő dolgok mint például fa, az jövendő szerelmet képvisel. Ha rajta is vagy ráadásul a fán, ami ég az egy veszekedésekkel teli, intrikáktól nem mentes kapcsolatot jelöl. A segítség ami érkezett egy csávó azaz férfi, torz ujjal ami betegséget jelöl, általában a torz ujj agyi betegségeket jelöl, közelgő hisztéria vagy migrénes fejfájás.

Sajnos ez a közelgő kapcsolat nem lesz túl hosszú életű, ugyanakkor érzelmekkel teli, és egy hirtelen jövő betegség fogja a végén jelezni, hogy a "láng kialudt"

2011. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!