Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vajaspogácsáról...

Mit jelent vajaspogácsáról álmodni?

Figyelt kérdés
Most keltem fel éppen, és furcsa álmom volt. Vajaspogácsák voltak, azt ettem, porhanyós több rétegű sós vajaspogácsák. Ez mit jelent ?
2010. dec. 17. 03:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Na. Az a lényeg, hogy Én a töpörtyűset szeretem, de ez vajas volt. Jelenthet valamit a vaj ? vagy a pogácsa is?
2010. dec. 17. 04:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos,most őszintén?Nem jelent semmit.Úgy értem,nem kell rögtön valami jelre gondolni.Valószínüleg a közelmúltban eszedbe jutott hirtelen,hogy te nem szereted a vajas pogácsát,és ez megjelent az álmodban is,ugyanis az álom a naponta felgyülemlett gondolatokat és eseményeket dolgozza fel.
2010. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Például én vegetáriánus vagyok,és egyszer azt álmodtam,hogy hamburgert eszek.Aztán rájöttem,hogy nem eszek húst és szörnyű bűntudatom támadt.Ez még a vegává válásom kezdetén volt,úgyhogy nem csodálkoztam ezen az álmon.:)
2010. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy éhes vagy (a valóságban).
2010. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De Én nem a vajasat szeretem, hanem a törörtyűset. Azt eszem ha éhes vagyok, akkor ez jelenthet valami változást ? Mert a töpörtyű az egy kemény valami a vaj meg puha.
2010. dec. 17. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, pénz áll a házhoz.
2010. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!