Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent nagyon sok koporsóv...

Mit jelent nagyon sok koporsóval álmodni?

Figyelt kérdés
Egy ilyen parkszerűségben voltam álmomban, ahol rengeteg terepjáró meg cadillac(hez hasonló autó) parkolt és mindből koporsókat vettek ki ilyen színeseket meg mindenféle formájúakat és rengeteg volt mindenhol beléjük botlottam. közben egy csaj harley szerű motoron ült és ilyen metálos aláfestéssel énekelte az Everybody hurts című dalt. hát elég fura volt...mi a fene lehet ez?:D
2010. dec. 16. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok esküvőt.
2010. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már előjel. Már úton vannak. Jönnek a reptoidok.
2010. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogymi?:D
2010. dec. 16. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy megfog halni egy családtag/ismerős ... vagy közeli kozzátartozód ...

a TV-ben esetleg halálról volt szó ... vagy olvastál róla vmit.

érdekel a halál meg ilyesmi

2010. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te vagy a jövő temetkezési vállalkozója. XD
2010. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem menő temetéseket rendeznék XD
2010. dec. 18. 08:13
 7/8 anonim válasza:
győzikével fogsz üzletelni
2010. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az álombeli koporsó egy ismerősünk halála miatt is megjelenhet. véglegességet és az elsüllyedést idézik, illetve az attól való megszabadulást ami már nem működik. ez nem feltétlenül személyre vonatkozik. lehet gondolat, értékrend is, ami már nem szolgálja a célját.
2010. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!