Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most mit tegyek egyszer...

N.N.98 kérdése:

Most mit tegyek egyszer tetszem neki egyszer meg már nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

12 éves lány vagyok és van egy fiú akibe már régóta szerelmes vagyok és az egyik nap azt vettem észre, hogy engem bámul és mikor oda néztem el fordította a fejét. Aztán az egyik nap vettem a bátorságot és megszerettem kérdezni tőle, hogy tetszem e neki és erre elment, de a haverjai mondták nekem, hogy menny utána erre utána mentem, hogy megkérdezem, de az lett a vége,hogy 3 hétig rám se nézett és a végén azt mondta,hogy nem tetszem neki :( Na de tegnap a mikulás disco - ban engem nézet és már csak pár lépés kellett volna, hogy ott legyen mellettem, de aztán megfordult és azt mondta a haverjának, hogy ez neki nem megy. Most nem tudom, hogy mit csináljak :/ Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azért nem tetszenék neki mert duci vagyok :( Kérlek segítsetek, előre is köszönöm !


2010. dec. 11. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg annyira fiatal vagy. De hidd el, hogy a fiu csak szegyellos.
2010. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj, ez olyan aranyos. =D

Szerintem ne csinálj semmit. Ha kölcsönös a dolog, akkor megadtad neki a kezdőlöketet a vallomásoddal. Most ő neki kell lépnie. :)

2010. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Remélem, hogy megteszi a lépést :D
2010. dec. 11. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
csak tuzdnám hogy került az álomfejtéshez :))
2010. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja hát ez teljesen véletlenül volt mert nem tudtam, hogy ahol az előbb jártam azon lesz a kérdésem, mert én azt hittem, hogy én választhatom ki a végén :D Szóval bocsánat ez teljesen véletlen volt és majd átrakom :D
2010. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!