Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már ilyen még valakivel?

Volt már ilyen még valakivel?

Figyelt kérdés
Előző éjszaka azt álmodtam,hogy apa hív,hogy "gyere elviszlek valahova"... Eléggé messzire elvitt,és megálltunk egy ház előtt. Kijelentette,hogy az már a miénk, és odaköltözünk. Itt ébredtem fel. Ez nem is volt még olyan furcsa,mivel álmodtam már hasonlót... De miután felébredtem, egy kis idő után anyáék közölték,hogy elköltözünk... Volt már veletek ilyen,hogy megálmodtátok előre,ami történni fog? ez olyan fura..:S
2010. dec. 5. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is előfordult már hasonló, negatív, pozitív illetve semleges dolgokkal kapcsolatosan egyaránt. Valóban fura és érdekes dolog, amikor az ember úgymond megálmodja a "jövőt" akár képletes vagy egyértelmű formában.

Lehetnek akár a vágyaink, vagy amitől tartunk, esetleg teljesen lényegtelen dolgok.


Esetleg nem vágytál arra, hogy ez a költözés dolog bekövetkezzen? Vagy nem volt szó róla valamikor a közelmúltban és ezt valahogy beleszőtted az álmodba?

2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A költözés nekem még eszembe sem jutott igazából eddig.
2010. dec. 5. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
pontozzatok le nyugodtan, de ez tök véletlen volt :D
2010. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felpontoztalak :)
2010. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs valami nagy jelentősége. Szerintem a tudatalattid próbált figyelmeztetni erre :)
2010. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem is tudatalattid volt! Lenyegeben mar tudtad, csak meg nem fogtad fel...


Vagy az is lehet, hogy hallottad, hogy szuleid beszelnek rola, akar almodban is, vagy akarmikor pl tevezes kozben, nem figyeltel oda ra, de benn maradt a tudatalattidban.


Vagy pedig elore megalmodtad:) ugyes vagy, csak igy tovabb es probald ezt a tehetseged gyarapitani, felhasznalni.

2010. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (:
2010. dec. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!