Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álom eső része arról szólt, hogy az osztály egy terem előtt várakozik, J. is ott van (tanár). O. társam, A. nagyon izgult azért, hogy oszt. fő elfogadjon neki valamit, éppen ezért J. nyugtatgatta - az álmomban jártak. A végén A. rátette kezeit J. térdére, és ennyi volt, mese volt.


A 2. része szintén az iskolában játszódott le, csak itt én, A.(lány) és K. (fiú, A. pasija) voltunk középpontban. K. heccelt minket, ez egy ideig így ment, és a végén kezdődik el a cselekmény. Nagyon megijedtünk, mert felénk közeledett egy férfi, akitől K. félt. Minden egyes lépésnél hangosabb visszhangot vert lépéseinek zaja, és, mint a filmekben (háttérzeneként) megszólalt egy kong. Ahogy közeledett a férfi, úgy lett egyre hangosabb, végül még hangosabb, és a legutolsónál, ami extra méretű volt, felriadtam. Mit jelent? Van egyáltalán értelme?


2010. nov. 30. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szállj le az LSD-ről.
2010. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kövér falábú szúnyogok meg fogják csípni a pattanást a cipődön!

Én már gondolkoznék az öngyilkosságon!

2010. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fú, ti tényleg ennyire unatkoztok otthon?
2010. dec. 1. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!