Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ennek az álomnak...

Szerintetek ennek az álomnak van jelentése?

Figyelt kérdés
A férjemmel, és még valakivel (akire nem emlékszem már, hogy ki volt) gyalog el akartunk sétálni egy városba, ami tőlünk 20km-re van. Elég hamar odaértünk, és amikor a város határába értünk megláttunk egy emelete házat, ami égett, és a ház tetején egy embert, akit lángok borítottak. Az volt még érdekes, hogy a tűz lefelé terjedt. Szinte minden ablakban volt egy égő ember. Aztán felriadtam. Még most is ráz a hideg.
2010. nov. 22. 08:00
 1/8 anonim válasza:

Szerintem ez úgynevezett "jós álom"Valami készülőben van,és próbáld megfejteni,ki lehet érintett a családod,vagy barátaid közül.

Onnan gondolom,hogy a fiam halála előtt olyat álmodtam,hogy templomban jártam,előtte sírgödör volt,ahová a férjem bele esett,és kitört a nyaka.Ennek már sok éve,de még most is élénken emlékszem.

2010. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most egy picit megijesztettél. Pár hónappal ezelőtt volt egy olyan álmom, hogy árvíz volt nálunk, és szintén volt benne egy olyan fordított helyzet, hogy a templom víz alatt állt, pedig egy elég magas domb tetején van, szóval képtelenség, hogy ellepje a víz, miközben a domb alján nincs,és egyszer csak ledőlt a templomtorony, amit pont a mi házunkig sodort az ár, és le is döntötte.
2010. nov. 22. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez pont az a tipikus álom, aminek semmi jelentése nincs
2010. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, mert nem hiszem azt, hogy minden álomnak jelentése van. Vannak olyan álmok, amiből ha felébred az ember tudja, hogy hülyeséget álmodott, de vannak olyan álmok, mint ez a kettő, amiből ha felébredek furcsa érzés tölt el. Nem vagyok egyáltalán babonás, és nem gondoltam volna azt sem, hogy én ebben a témakörben valaha kérdést fogok feltenni. Bár nem is értem mit magyarázkodok egy ismeretlenül lehülyéző embernek.

Na mindegy, további szép napot!

2010. nov. 22. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetett jós álom,ez esetben szerintem figyeld a híradásokat,mert könnyen lehet,hogy látni fogsz valami szerencsétlenséget,ami az álmodhoz hasonló lesz.

Másik lehetőség,hogy szimbolikus álom.Akkor valami olyasmit jelenthet,hogy egy ember,"tűzbe akar hozni"másokat,például egy eszmével.Olyanokat,aki alatta állnak,mondjuk rangban,vagy más valamiben.

De hogy ezek az információk miért neked jöttek le álmodban és mennyire érintenek téged,arra neked kell rájönnöd.

2010. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy láttál hasonló filmet. Mert a filmekben sok a fantázia, főleg a horror-misztikusoknál. Vagy csak egyszerűen rossz álom, egy nehéz vacsora miatt. Mert az esti étkezéseknek is közük van az alváshoz, főleg az álmokhoz. Ha vacsoránál húst is fogyasztasz akkor garantált a horror, borzongós álom. Ha pedig évek óta tartó visszatérő álom akkor érdemes gondolkodni rajta, esetleg köze van a " jóslathoz ", figyelmeztető.
2010. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem, azt hiszem. Kb. 2-3 hete az utcánkban kigyulladt egy lakás, és meghalt aki ott lakott. Ha kinézek a konyhaablakon pont rálátok arra az ablakra, és csupa korom körülötte. Akkor elég sokkolóan hatott rám ez, bár nem ismertem azt az embert. Gondolom a tudatalattim most hozta felszínre. Nem szoktam este teleenni magam, és már reggel volt amikor ezt álmodtam, mert a párom mikor elment dolgozni bejött elköszönni, és visszaaludtam még egy picit, aztán álmodtam ezt.
2010. nov. 22. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs különöseb jelentése, max annyi, hogy félted a családodat ,a körülötted lévő emberket valami tragédiától..
2010. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!