Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet-e a Teremtővel ( Istenne...

Lehet-e a Teremtővel ( Istennel ) álmodni?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt volt egy érdekes és kellemes álmom. Fent lebegtem a felhőkben, nagy világosság volt alig látható pár alak is ott volt hárman négyen lehettünk. Lebegtünk a felhőben, kört alkottunk, rajtam kívül az alakok ködösek voltak, de annyit érezhettem, láthattam, hogy hasonlítanak Isten követőire, papokra hasonlítottak, vagy annál annál nagyobb, értékesebbek, imára fogták a kezüket, így vettek körbe engem. És később felülről, középen nagyon erős fény jelent meg, és kis boros poharak, vörös borral. Csak ezek a vörösboros poharak voltak tisztán, színesen láthatóak, és koccintottunk...a Fényes valamivel, Istennel vagy nem tudom mi volt. Ennek az álomnak a lényege maga az érzés volt. Különleges érzés volt, Isten jelenléte és a kísérői jelenléte szintén fura volt számomra. tele volt tisztelettel, isteni üdvözítéssel, mintha köszöntöttek volna, nehéz leírni, sokkal többröl szól számomra ez az álom. Azóta is tisztán emlékszem rá, és ugyanúgy nem tudom hová tenni, mert nem vagyok vallásos, nem imádkozok, nem járok templomba, nem is foglalkozok ilyesmivel, csak a neten kapcsolódok bele ilyen témákba. Büszke vagyok erre az álmomra. Pedig csak álom volt. :-)
2010. nov. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, persze, akármiről lehet álmodni.


Amúgy ez nagyon érdekesen hangzik, biztos tök jó lehetett, mármint maga az érzés, nem az álom.


Kicsit emlékeztet ez az álom arra az "istenfelfogásra", melyet a Lelkünk útjai című könyvben olvastam. (Ha érdekel a könyv, írj privit, szívesen elküldöm.)

2010. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
persze hogy lehet drága teremtményem, látod itt a gyakorikérdések.hu-n beszélgetni is lehet velem
2010. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Isten jelenléte. :-)

Igen. Maga az érzés volt különleges és leírhatatlan. Elég élethű volt a látvány, a jelenlét, az érzés. Olyan belső, pozitív ( isteni? )tulajdonságokat tapasztaltam. amiket az életben még nem, és nem is fogok soha. És sosem felejtem el. Vannak álmok amiket ébredés után el felejtünk, ha emlékszünk nem emlékszünk rá pontosan, nem tudjuk leírni még pár év múlva is.

2010. nov. 19. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
ha hiszel a mennyországban akkor lehet a halálod álmodtad meg
2010. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!