Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A villamosvezető szerelmemmel...

A villamosvezető szerelmemmel álmodtam! Ő ugyan letiltott az álom viszont bizarr volt. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Tehát azt álmodtam, hogy a szerelmem, akivel már volt intim kapcsolat (róla tudni kell hogy passzív, én aktív meleg, és mozdonyvezető vagyok) hogy visszatért az álmomba, együtt sírtunk valamiért és csokoloztunk nagyon sokat. Aztán elmentünk sétálni, ahol azt mondta nekem, hogy kisfiam, én apának szólítottam, és simogattunk egymást. Az álom vége az volt, hogy bejelentette nekem, hogy terhes tőlem, viszont ez azért bizarr, mert hangsúlyozom, melegek vagyunk.


20/F



tegnap 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kérdést már egy másik verzióban feltetted a homoszexualitásban is.


Megszállott vagy, azért álmodsz terhességről, mert így magadhoz tudnál láncolni egy olyan embert, aki nem akar veled lenni.

tegnap 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

"Aztán elmentünk sétálni"



Akkor ezert kesik a vonat, mert a Vezer Ur almodozik, melegedik es setal :)



40F truecel

tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megolom magam, vagom az ereim.
tegnap 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd azt
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képernyőfotózva. BTK szerint 5 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtandó a mostani kijelentésed. Börtönben fogsz megrohadni, és meghalni mint a halott apád
tegnap 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!